Viesi no Leidas pilsētas Spānijā

2018.gada 5. un 6. novembrī Talsu 2.vidusskolā viesojās angļu valodas skolotāja Marta Chavarriga un Ins. Manuel de Montsuar skolas direktors Ramon Torrelles no Spānijas. Viesi bija ieradušies, lai iepazītos ar mūsu skolu, skolotājiem un tiem 7.klašu skolēniem, kuri piedalās Erasmus+ projektā “FES: Food, Environment and Sport “.

Viesi iepazinās ar skolotāja V.Vismaņa sagatavoto skolēnu darbu izstādi, vēroja, kā 6.kl. zēni darbojas mājturības un tehnoloģijas stundā, direktora vadībā izstaigāja sporta halli un sporta laukumus, kā arī piedalījās ļoti īpašā angļu valodas stundā, kurā 7.klašu zēni un meitenes kopā ar skolotāju Z.Ziemeli gatavoja veselīgus un latviešu virtuvei raksturīgus ēdienus. Viesi nogaršoja ķirbju pankūkas, ceptus ābolus, svaigi spiestu dārzeņu sulu un svaiga ķirbja, dzērveņu un riekstu uzkodu. Prieks par skolēniem, kuri prasmīgi darbojās un labprāt angļu valodā pastāstīja viesu skolotājiem par ēdienu receptēm un to sastāvdaļām.

Līdz šim mūsu skolēni angļu valodas stundās papildus apgūst veselīga dzīvesveida prasmes un mācās komunicēt ar Ins. Manuel de Montsuar skolēniem internetā, izmantojot Skype un TwinSpace. Taču nākamā gada martā mūsu skolēni uz veselu nedēļu dosies un Spāniju, bet maija sākumā gaidīsim jauniegūtos spāņu draugus Talsos.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .