Talsu 2. vidusskola

2015./2016.mācību gada foto galerijas:

 • Salidojums

 • Grēves ģimnāzijas pedagogi Talsos

 • 1.septembris

Aktualitātes

Talsu 2.vidusskolas darbinieku pieņemšana pie Talsu novada domes priekšsēdētāja A.Lācarus

Š.g. 24.septembrī notika skolas darbinieku pieņemšana pie Talsu novada domes priekšsēdētāja A.Lācarus. Šajā pasākumā īpaši tika godināti skolotāji, kuri savu dzīvi veltījuši skolai.“Bildes no pasākuma.”.

Talsu 2.vidusskolas pašvērtējuma ziņojums

PAŠVĒRTĒJUMA ZIŅOJUMS

Grēves ģimnāzijas pedagogu vizīte Talsos

2015.gada 11.septembrī Talsu 2.vidusskolā viesojās Grēves ģimnāzijas pedagogu delegācija no Dānijas, ar kuru sadarbība tika uzsākta 90-ajos gados.

Tolaik no Grēves saņemtā palīdzība - skolas soli, krēsli, datori - lieti noderēja skolas materiālās bāzes pilnveidošanai, savukārt mācību grāmatas un materiāli angļu un vācu valodās papildināja skolas bibliotēkas piedāvājumu un deva iespēju dažādot mācību stundas. Skolēnu apmaiņas programmas, dāņu pedagogu vadītie tālākizglītības kursi jaunākajā mācību metotodikā svešvalodās, politikas zinātnēs un ģeogrāfijā, kā arī pedagogu pieredzes apmaiņas braucieni bija galvenie sadarbības virzieni.

Grēves ģimnāzijas pedagogi, kuri strādā vienā no modernākajām skolām Dānijā un pārstāv 105 pedagogu kolektīvu, Talsos ieradās ar mērķi iepazīties ar aktualitātēm skolas darbā un plānot jaunus sadarbības pasākumus abu skolu starpā.

Ar muzikālu sveicienu viesus sagaidīja vokālās studijas ”INSTRA” dalībnieces. Pēc iepazīšanās ar projektu reultātiem amatu mācības, vācu valodas un informātikas kabinetu pilnveidošanā, viesi tikās ar skolēnu pašpārvaldes vadītajiem, skolēnu mācību uzņēmumu ”Stiprais koks”, ”Spolīte”, ”Exuro” pārstāvjiem un labāko skolēnu biznesa ideju autoriem, kuri prezentēja izveidotos ideju prototipus.

Pēcpusdienā dāņu pedagogi viesojās Talsu novada pašvaldībā un pēc kultūrvēstures objektu apskates ekskursijā pa pilsētu atgriezās skolā un noslēguma sarunā ieskicēja turpmākos skolu sadarbības modeļus svešvalodu apmācībā, uz inovācijām bāzēta projekta satura izstrādē un skolēnu un pedagogu apmaiņas projektu sagatavošanā.

Uzdevumi.lv sveic jaunajā mācību gadā!

Digitālais mācību līdzeklis Uzdevumi.lv no sirds sveic ar jauna mācību gada sākšanos!
Skolēniem novēlam nezaudēt izturību un apņēmību visa mācību gada garumā, skolotājiem - paklausīgus, sekmīgus un radošus skolēnus, bet vecākiem – bērnus, ar kuru sasniegumiem lepoties!

Arī šogad Uzdevumi.lv būs kopā ar jums un palīdzēs ne vien sarežģītu skolas uzdevumu risināšanā skolēniem, bet arī atvieglos mācību procesu skolotājiem un vecākiem.

Palīgs skolēniem

 • Patstāvīga neizprasto un neiespēto tēmu apgūšana
 • Gatavošanās ieskaitēm un Valsts pārbaudes darbiem
 • Mācīšanās no savām kļūdām un sekmju uzlabošana

Risināt uzdevumus un sagatavoties ieskaitēm iespējams sadaļā “Virtuālā skola”.

Sabiedrotais skolotājiem

 • Vienkāršo un modernizē skolotāju darbu un uzlabo skolēnu sekmes
 • Palīgs uzdevumu risinājuma gaitas skaidrošanai klasē
 • Elektronisku pārbaudes darbu un mājasdarbu izveide
 • Automatizēts vērtēšanas process un vērtējumu pārnešana uz E-klasi

Ieskats skolotājam svarīgākajās portāla sadaļās atrodamas sadaļā “Skolotājiem”.

Atbalsts vecākiem

 • Digitāls privātskolotājs - portāls izskaidros bērnam to, kas vecākam piemirsies
 • Iespēja sekot līdzi bērna rezultātiem un saņemt atskaites par skolēna paveikto portālā

Kā palīdzēt bērnam uzlabot sekmes, izmantojot Uzdevumi.lv, aprakstīts sadaļā “Vecākiem”.

Mobilā versija un citi jaunumi

Līdz ar jauna mācību gada iestāšanos, Uzdevumi.lv lietotājiem piedāvā jaunizveidoto portāla mobilo versiju. Atver Uzdevumi.lv savā viedtālrunī vai planšetdatorā un novērtē pievilcīgo dizainu, kā arī ērti un ātri piekļūsti sev interesējošajām tēmām un uzdevumiem!

Šovasar Uzdevumi.lv satura veidotāji cītīgi pastrādājuši, kā rezultātā Virtuālās skolas saturs ir būtiski papildināts, turklāt jaunas tēmas tiek publicētas katru mēnesi. Uzdevumi.lv 2015./2016. mācību gadu uzsāk ar vairāk nekā 5 000 000 uzdevumu variantu skolas mācību priekšmetos. Reģistrējies Uzdevumi.lv un pievienojies tiem, kam patīk mācīties un mācīt mūsdienīgi!

Dalība starptautiskajā Vācu valodas vasaras nometnē Daugavpilī

Talsu 2.vidusskolas skolēns Emīls Robalds piedalījās starptautiskajā Vācu valodas vasaras nometnē Daugavpilī, kur padziļināja zināšanas DSD eksāmena kārtošanā.

Video šeit: LatgalesRegionalaTV

Pašpārvalde tvīto