Bohumas Jaunās ģimnāzijas pedagogu un skolēnu vizīte 

Talsu 2.vidusskolā  26.09.2018 - 30.09.2018

Bochum_Programm_2018.pdf

Bohuma_Vizite-2018.pdf

Par skolēnu apmaiņas programmu (2018.gads 19.03.- 1.04)

No 2018.gada 19. marta līdz 1. aprīlim mūsu skolas 10.a klasē mācās Bohumas Jaunās ģimnāzijas skolēni Aleksandra Šella, Nils Ahterfelds un Maksis Brukners no Vācijas, kurus savās ģimenēs uzņem Alise Muceniece un Ralfs Rūdolfs Eihmanis.

Vācu skolēni piedalās mācību stundās un ārpusstundu aktivitātēs, iepazīst Latvijas dabu, vēsturi un kultūras vērtības.

“Savā skolā mācāmies Eiropas kursā, kas paredz piedalīšanos skolēnu apmaiņas programmā. Mēs izvēlējāmies Latviju, jo mums līdz šim Latvija un tās kultūra bija sveša, tādēļ likās interesanti iepazīt vēl nezināmu valsti. Uzturēšanās laikā esam guvuši bagātīgus iespaidus par Latviju. Īpaši mūs pārsteidza tāds dabas fenomens kā aizsalusī jūra un ledus krāvumi. Šeit ir ļoti viesmīlīgi cilvēki un izcili gards ēdiens. Esam no pilsētas, kura ir ļoti blīvi apdzīvota, tādēļ neskartā daba atstājusi vislielāko iespaidu”, tā uzturēšanās laiku Latvijā vērtē Aleksandra, Nils un Maksis.

Skolēnu apmaiņas programmas turpinājumā mūsu skolas skolēni  no 16. maija līdz 28. maijam dosies uz Bohumu, lai iepazītu Vācijas izglītības sistēmu un Ziemeļreinu- Vestfāleni kā vienu no rūpnieciski spēcīgākajām un kultūras vērtību bagātākajām Vācijas federālajām zemēm.

 

Attēlā: Nils, Aleksandra, Aleksis, Ralfs Rūdolfs un Alise Kaltenes jūrmalā